Lindo Apartamento Na Praia Do Futuro
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Spa en ontspanning Jacuzzi | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Fortaleza te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Lindo Apartamento Na Praia Do Futuro Fortaleza, gelegen op korte rijafstand van 10 minuten van het Evenementencentrum van Ceará en op 6 km van Praça Portugal. Dit 60 m² grote appartement heeft Wi-Fi, samen met een privéparkeerplaats voor gasten, die met de auto reizen.
U kunt hier van het hele jaar door buiten zwembad en BBQ-voorzieningen gebruik maken, of van een bubbelbad genieten. Lindo Apartamento Na Praia Do Futuro is op op afstand van 4 km van het Mucuripe strand gelegen.
Dit 2-badkamer appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Daarnaast vindt u er badlakens.
Geniet van een kitchenette in deze accommodatie met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven voor uw gemak. Er is een buitenzwembad voor gasten om in te ontspannen.
- Locale bezienswaardigheiden
- University of Fortaleza4,2 km
- Iracema Statue - Macuripe5 km
- Macuripe Fish Market4,7 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Pinto Martins – Fortaleza15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van dit strand Lindo Apartamento Na Praia Do Futuro.
Gasten van dit strand Lindo Apartamento Na Praia Do Futuro kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Evenementencentrum van Ceará, op 3 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Mucuripe strand (4 km) en Praça Portugal (6 km). - ❓
Hoeveel kost het om Lindo Apartamento Na Praia Do Futuro te boeken?
De prijs van het boeken van Lindo Apartamento Na Praia Do Futuro is $55. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in dit strand Lindo Apartamento Na Praia Do Futuro?
Dit strand Lindo Apartamento Na Praia Do Futuro heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Lindo Apartamento Na Praia Do Futuro?
Ter plaatse kunnen gasten van Lindo Apartamento Na Praia Do Futuro de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 60 vierkante meter.